Zklamání! FC Poličná - FC Vidče 1:1

01.03.2009 11:35

Poličná konečně zabrala a po třech prohrách dosáhla alespoň na bod,když remizovala s ambiciozní Vidči.Tentokrát neměla Poličná problém s golmanem,který nastal v posledních zápase s Opatovice,poněvadž se do branky postavil David ,,Tachy´´ Petrnek.Ze zraněním přicestoval na zápas Michal Šobora,ale poněvadž bylo dostatek hráčů k dipsozici,tak si manažer Petrnek mohl nechat oporu nechat šetřit.Zápas začal aktivitou obou mužstev o co nejrychlekší vedení.Vidče své šance neproměnily,Poličná ano.Sice se nejdříve v jasné přiležitosti dostal Filip Brabec po centru Zbyni Žilinského.Poté už se Poličná radovala,když přímý volný kop z 18 metrů zakroutil zkušený Radek Němec do brány.Vidče se nevzdávalo ani za nepřiznivého stavu,především Kramoliš hrozil svou mohutnou postavou,ale na tyto typy utočníků má Poličná Milana Paličku,který souboje s tímto utočníkem vyhrával ,jak na běžícím pásu.Tým odolával  náporu Vidčanů až do konce poločasu,bohužel jednou jedinkrát nevyšla Poličné ofsajdová past a bylo z toho vyrovnání.Jinak skvělého ,,Tachyho´´ překonal utočník Vidče po zemi k tyči.Druhý poločas už Poličná jasně dominovala a byla otázka času,kdy příjde vedoucí branka našeho týmu.Například hlavička ,,Paliho´´v druhém poločase volala po gólu,ale Poličné nakonec ten kousek štěstíčka chybělo,proto se oba mančafty rozešly remízou 1:1.Pro náš tým je remíza jednoznačné zklamáním.

Sestava Poličné:David Petrnek-David Felčír,Petr Mašek,Milan Palička,Jan Pelc(Ondra Marek)-Radek Němec,Tomáš Marek,David Žarlok(Michal Šobora),Filip Brabec(Martin Orság)-Marek Bečička,Zbyněk Žilinský

Manažer:Ivan Petrnek

Asisent:Bedřich Marek                                                                                              Diváci:vyprodáno

Chyběli:Jakub Orság,Filip Černoch,Martin Valášek,Milan Kleidorf(dlouhodobé zranění),Lukáš Zetocha