Velkolepé vítězství TJ Sokol Poličné v Policích

27.07.2013 20:46

Dne 27.7.2013 na stadionu TJ Police se uskutečnil již 46. ročník tradičního turnaje v kopané. Zápasy se hrály v rozmezí 2x25 minut, každý s každým. Poličná v prvním zápase turnaje, suveréně převálcovala pod vedením trenérského stratéga Antonína Klvaňi tým TJ Police jenž vedl bývalý, dlouholetý trenér Ivan Petrnek. Branku vsítil po akci Matese ,,Neymara" Šedého hráč s číslem 7, Zelenka Salát Daniel.  Poličné v průběhu turnaje pomalu vzrůstala forma a v dalším zápase si poradila, výsledkem 2:0, hravě s týmem Ružďky, zápas rozhodl dvěmi individuálními akcemi poličenský středopolař, Aleš Žňiva. Poslední zápas byl již po domluvě v důsledku nepříznivých teplotních podmínek zkrácen z každého poločasu o 10 minut, ale i přes to si Poličná svou nátlakovou hrou vytvořila značný počet brankových šancí a bezkonkurenčně rozdrtila tým TJ Kelč B, 3:0 po brankách Dominika Drdy a dvěma trefami kanonýra a poličenského talentu Pavla Řepky Klvaňi.

Celý turnaj se nesl v přátelském duchu, Police i přes omezený rozpočet připravili velmi vydařený sportovní zážitek.

Sestava Poličné:

Štěpán Šedý - Petr Bártek, Tomáš Marek, Radim Bártek, David Čurda Žarlok, Radek Kapusta - Jakub Kapusta, Martin Klvaňa, Aleš Žniva, Daniel de la Salát Zelenka, Pavel Klvaňa, Dominik Dom Drda - Zbyněk (moje maličkost) Žilinský, Miroslav Pelc, Matěj Neymar Šedý

Trenér: Antonín Klvaňa

Poličná 1:0 Police        B:D. Zelenka

Poličná 2:0 Ružďka    B: A. Žniva 2x

Poličná 3:0 Kelč B       B: D. D. Drda, Pavel Klvaňa 2x

Stadión v centru Polic byl beznadějně vyprodán na všechny zápasy.

Poličná získala 2. cenný pohár v rozmezí dvou týdnů a navíc několik individuálních ocenění.