Senzace,euforie! Val Meziříčí B - FC Poličná 0:4!!

17.01.2009 14:16

FC Valašské Meziříčí - FC Poličná 0:4

B:15.T. Marek 20.Žilinský 60.Šobora 80.Felčír Diváci:vyprodáno

První zápas zimního turnaje Morava Okno Cup 2009 přineslo utkání,na který se těšili snad všichni fanoušci.Souboj dvou gigantů mezi Valašským Meziříčím B a FC Poličnou přinesl vítězství poličenského týmu v poměru 0:4,což asi nikdo nečekal.Zápas ale začali lépe domácí,když si vypracovali dvě vyložené šance,ale ani jednu neproměnili.Za to Poličná ukázala efektivitu v zakončení,hned v první šanci,ve které se ocitl v 15.minutě Tomáš Marek skončila v síti.Za dalších pět minut Poličná vyrazila na další steč,do odkryté obrany vyslal skvělou přihravkou David Žarlok do šance Zbyňu Žilinského a ten střelou podél golmana zvýšil na 0:2.Tak skončil i 1.poločas.Ten druhý začal náporem domácích,ale obrana v čele s Jakubem Orságem a Petrem Maškem pracovala precizně.Poličná se i za příznivého stavu vydávala na smrtící brejky,které začínaly u dvou harcovníku Michala Šobory a Tomáše Marka.A pravě Michal Šobora vyslal střídajícího Filipa Brabce do šance,která skončila faulem na našeho útočníka,kopala se tak penalta.Kdo jiný si mohl vzít míč než právě Michal Šobora a střelou k pravé tyči zvýšil už na 0:3!A to nebylo vše.Několik minut před koncem zápasu utekl po pravé straně David Felčír.Centrem se snažil najít spoluhráče,místo toho však k překvapení všech našel na hruškách domácího golmana a zvýšil na konečných 0:4.To už neunesli fanoušci domácích a houfně opouštěli stadion.Poličná si tak připsala první body do skupiny.

Sestava:David Petrnek-Felčír D.,Orság J.,Mašek T.,Marek Ondřej-Dan Seidl,Šobora Michal,Marek Tomáš,David Žarlok-L. Zetocha,Zbyněk Žilinský(Brabec Filip)

Manažer:Ivan Petrnek

Asistenti:František Orság,Bedřich Marek Kustod:Tonda Drenek