FC Valašská Polanka - FC Poličná 3:2

04.05.2009 19:25

FC Poličná,pro kterou po posledním zápase s Choryni skončil postupový sen do nejvyšší soutěže(pro Poličnou) nastoupila k utkání ve Valašské Polance,kde chtěla jednoznačně zvítězit.K utkání měla Poličná k dispozici už i Ondru Marka,ale na marodce jsou stále Marek Bečička nebo Jakub Orság.Utkání Poličná začala dobře a nepouštěla domácí hráče do vážnějších siutaci,ale potvrdilo se pravidlo nedáš,dostaneš.Z rohového kopu se radovali hráči Polanky.Tým jako je Poličná však okamžitě vyrukovala s tlakem,který proměnil ve vyrovnání parádní střelou zdálky Tomáš Marek.To Poličnou nabudilo a ještě do poločasu vsítila branku na 2:1.Po ose Marek-Žilinský a Luky Zetocha se trefil hlavičkou do odkryté brany a jen potvrdil instikt zabijáka v pokutovém území.Druhy poločas však začal tlakem domácích,který přetavili v 52.minutě ve vyrovnání a aby toho nebylo málo za několik málo minut bylo vedení opět na straně domácích,kdy z ofsajdové pozice dorážel domácí útočník do prázdné brány.Poličná si do konce utkání nevytvořila už žádnou šanci a nakonec tedy odjížděla domů s prázdnou.Domácí hráli někdy až za hranicí unosnosti,což s našich hráčů pocítili především ,,Přilda´´ a ,,Germy´´,který musel dokonce vystřídat po ataku domácích.Nezbývá nic jiného než se připravit na další domácí utkání se zlepšujícím se Podlesí,které se potichoučku dostalo už na druhé místo.Derby bude o to víc zajímavější.

Branky Poličná:Marek T.,Luky Zetocha

Sestava:David Petrnek-Milan Palička,Jan Pelc,Martin Valášek,Petr Mašek-Michal Šobora,T.Marek,Radek Přílezký,Radek Němec-Zbyněk Žilinský,Luky Zetocha

Manažer:Ivan Petrnek