Další výhra!FC Poličná - SK Hrachovec 3-2

31.01.2009 20:14

Skvostný přímý kop Michal ,,Beckham´´ Šobory rozhodl o třech bodech Poličné.Třetí derby,druhá výhra pro Poličnou,i tak by se dalo charakterizovat vystoupení Poličné v prestižním turnaji Morava Okno Cup 2009.Zápas,který se hrál za umělého osvětlení před početnou návštěvou,začala Poličná velice dobře.Už v páté minutě byl Zbyňa Žilinský vyslán po přihravce Filipa Černocha na branku Hrachovce,v pokutovém území byl faulován,za což sudí Nevrla nařídil pokuotvý kop.Michal Šobora bez problému proměnil 1-0.Poličná se poté zatáhla ,za což byla potrestána dvěmi góly do poločasu.Tak skončilo i první dějství.Druhý poločas začal větším nasazením poličenských,která chtěla za každou cenu vyrovnat.To se podařilo ale až v závěru.Nejdřivé se kuriozně hlavou trefil po rohu Michala Šobory Zbyňa Žilinský a vyrovnal na 2:2.Poté si tito dva hráči role vyměnily,Zbyňa Žilinský byl sražen obráncem Hrachovce těsně před pokutovým územím,za což byl nařízen přímý volný kop.Na tyto situace má Poličná už dlouhá léta Michala Šoboru.A ani tentokrát se nemýlil,střelou do levého horního rohu vymetl dokonale všechny pavučinky z brány.2:- pro Poličnou.Obrat byl dokonán.Obrana v čele s Milanem Paličkou a Tomášem Markem už do konce zápasu pracovala bez chyby,a tak se tým manažera Ivana Petrnka mohl radovat z dalších třech bodů.

FC Poličná - Hrachovec 3-2

Goly Poličná:Šobora 2,Žilinský Diváci:vyprodáno

Sestava:David Petrnek-Felčír David,Palička Milan,Marek Tomáš,Ondřej Marek-Zeidl Daniel(David Žarlok),Šobora Michal,Černoch Filip,Valach Jakub-Zbyněk Žilinský,Luky Zetocha(Brabec Filip)

Manažer:Ivan Petrnek

Chyběli:Mašek Petr,Němec Radek,Bečička Marek,Valášek Martin,Orság Martin