Bynina - TJ Sokol Poličná 0:4

03.08.2013 09:26

Poličná zvládla i další přátelské utkání a hladce si v pátečním podvečeru(2.8.2013) poradila s týmem Byniny.Poličná se opět prezentovala pěknou kombinační hrou a hlavně byla efektivní v zakončení. První branku vstřelil z dobrých dvaceti metrů Dominik Drda a o chvíli později svou třetí brankou v přípravě přidal na 2:0 Matěj Neymar Šedý,kdy levačkou nedal brankáři střelou těsně pod víko sebenší šanci. Bynina nekladla žádný odpor a do poločasu inkasovala i třetí branku , po akci na jeden dotek se prosadil do prázdné branky Dany Zelenka. Poločas skončil tedy 0:3 pro Poličnou.Druhý poločas Poličná přidala po faulu jednoho z nejrychlejěích hráčů světa Pavla Klvaňi i čtvrtý gól. K penaltě se postavil náše motorová myš ve středu pole Alex Žniva a suverénně k pravé tyči po zemi nedal golmanovi jedinou šanci. Zápas se hrál v klidných emocích a zápas nakonec skončil 0:4 pro Poličnou. Poličnou čeká v neděli 5.8.2013vgenerálka na ,,ligu´´  proti TJ Police.

Bynina  -  TJ Sokol Poličná  0:4

B: Dominik Drda, Matěj Šedý, Dan Zelenka, Ali Žniva

Sestava Poličné: Jakub Šedý - Dan Seidl,Tomáš Marek, Peta Bártek, David Žarlok,Radim Bártek- Dominik Drda, Dany Zelenka, Ali Žniva, Martin Klvaňa, Pavel Klvaňa, Filip Černoch, Jakub Kapusta, Radek Kabusta - Zbyněk Žilinský, Matěj Šedý