Novinky

Bynina - TJ Sokol Poličná 0:4

03.08.2013 09:26
Poličná zvládla i další přátelské utkání a hladce si v pátečním podvečeru(2.8.2013) poradila s týmem Byniny.Poličná se opět prezentovala pěknou kombinační hrou a hlavně byla efektivní v zakončení. První branku vstřelil z dobrých dvaceti metrů Dominik Drda a o chvíli později svou třetí brankou v...

Velkolepé vítězství TJ Sokol Poličné v Policích

27.07.2013 20:46
Dne 27.7.2013 na stadionu TJ Police se uskutečnil již 46. ročník tradičního turnaje v kopané. Zápasy se hrály v rozmezí 2x25 minut, každý s každým. Poličná v prvním zápase turnaje, suveréně převálcovala pod vedením trenérského stratéga Antonína Klvaňi tým TJ Police jenž vedl bývalý, dlouholetý...

Novým trenérem Poličné se stal Antonín Klvaňa !!

23.07.2013 08:35
Poličná po loňské nepovedené sezóně v 1.B třídě(2012/2013) ,která znamenala pád do Okresního přeboru změnila trenéra. Mariána Paláta nahradil místní trenérská legenda Antonín Klvaňa. Příprava začala v půli července a tréninky jsou pondělí,středa a pátek zatím vždy od 6 hodin.