1.kolo OP Muži: Vel. Karlovice+ Kar. - TJ Sokol Poličná 4:1

12.08.2013 14:15

Prohrou hned v úvodním kole OP Muži 2013/2014 odstartoval jeden z nejpopulárnějších klubů na Valašsku TJ Sokol Poličná. Tým vedený Antonínem Klvaňou přicestoval na horkou půdu Karlovic bez dvou stabilních hráčů základní sestavy a to Tomáš Marka a Pavla Klvani (jenž si odpykává karetní trest). Ostatní hvězdy týmu však byly k dispozici a přicestoval více než 16-ti člený kádr,převážně mladý tým. A vzhledem k tomu, že od letošního ročníku se může střídat v zápase až pětkrát, byla otázka mnoha fanoušku,jak to trenér Klvaňa poskládá. Sestava nakonec začala v obraně stoperskou dvojici Petr Bártek s Filipem Černochem a na kraji obrany se představili vpravo Jára Bartek a nalevo zkušený Dan Seidl. Založní řada byla složená s mladých dravců. Ve středu zálohy tvořili hru Alda Žniva s Dominikem Drdou,vlevo Dany Zelenka,vpravo Martin Klvaňa. V útoku hvezdný Matěj Šedý se Zbyňou Žilinským. Začátek se Poličné vyvedl a prvních 20 minut nepučovala Karlovickým balón. Šance měli Dany Zelenka, který pálil těsně vedle a poté po rychlém brejku a skrumáži v šestnáctce domácích napálil do tyče Marta Klvaňa. Jak to ale bývá nedáš,dostaneš. Robustní útočník domácích si z ojedinělé akce trefil přesně k tyči na 1:0. To Poličnou značné otřáslo a do poločasu inkasovala ještě dva rychlé góly na 3:0. Kdo by tohle čekal po 20 minutách hry. Druhý poločas začal rychlým gólem na 4:0 a veškeré šance na zdramatozování zápasu byly vniveč. Zápas se dohrával v klidném tempu, ve kterém se na konci zápasu přece jen radovala Poličná z čestného zásahu. Po rohu se trefil Alda Žniva na konečných 4:1 pro Karlovice.

Vel. Karlovice+ Karolinka   -   TJ Sokol Poličná   4:1

Branka Poličné:  Aleš Žniva

Sestava Poličné: Jakub Šedý- Jára Bártek, Petr Bártek, Filip Černoch, Dan Seidl- Marta Klvaňa, Domi Drda, Ali Žniva, Dany Zelenka- Matěj Šedý, Zbyněk Žilinský     Střídali: Míra Pelc, Jakub Kapusta, Radek Kapusta, Radim Bártek, Štěpán Šedý, David Žarlok